VIEGLA UZSTĀDĪŠANA UN LIETOŠANA

Katrs cilvēks, kas spēj rīkoties ar elektrisko urbi un skrūvgriezi, var uzstādīt jebkuru MIRRORSTONE infrasarkano staru sildītāju pie sienas vai griestiem dažu minūšu laikā. Visu bez izņēmuma sildītāju komplektā ietilpst nepieciešamie stiprinājuma elementi, un paneļu sildītājiem arī ir papīra trafareti montāžas caurumu marķēšanai.

Lai uzstādītu apsildes paneļus uz grīdas, atbalsta kājas tiem ir piestiprinātas bez jebkādiem instrumentiem. Atliek tikai pieslēgt elektrības kontaktdakšu rozetei un gremdēties pievienotās lietošanas pamācības angļu valodā vai tās tulkojumu https://infrasiltums.lv/instrukcijas/ izpētē, izbaudot savu izvēli, sildītāja nevainojamo dizainu un tā maigu, glāstošu siltumu.

Augstās tehnoloģijas, intelektuāls, attālināta un Wi-Fi vadība jūsu pārdomātajam pirkumam pateiksies ar zemām ekspluatācijas izmaksām, sasildīs jūsu dvēseli un piepildīs jūs ar prieku par to.

Cienot pircēja suverenitāti un pašpietiekamību, pēc viņa lūguma piedāvājam savu palīdzību pie mums iegādāto preču izvēlē, izvietojumā, uzstādīšanā, pieslēgšanā, konsultācijā, apkopē, remontā vai nomaiņā.

About the Author

You may also like these

LV